solstice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

solstice

un forum RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
forum gratuit

Ultimele subiecte
» Ora de matematica
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 5:54 pm Scris de Miku

» Bin-Bing xD Ora de ..Română.
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 5:50 pm Scris de Miku

» Oh fuck. Detenţie.
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 5:48 pm Scris de Miku

» Masa din colt
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 3:30 pm Scris de Lizzie

» In pauza.
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 1:57 pm Scris de Miku

» Watch out!
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 10:38 am Scris de Will

» Will Greene
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 10:32 am Scris de Will

» You make it real for me XD
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:46 pm Scris de Miku

» Vina mea...?
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:41 pm Scris de Miku

Top postatori
Kail
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Iza
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Kat
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Matt
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Miku
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Lizzie
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Paigee
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Kyle
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Sophie Welse
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Aiden
Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_lcap1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Voting_bar1Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Vote_rcap1 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Bin-Bing xD Ora de ..Română.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Miku

Miku


Mesaje : 179
Xin : 187
Data de inscriere : 25/07/2010

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 8:05 am

Da' tot nu te-ai prezentat... spun eu trantindu-ma pe catedra dupa ce l-am scarpinat dupa o ureche pe Shu. Incep eu: Sunt Miku, iar el e Shu. arat spre caine, zambind.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Will

Will


Mesaje : 9
Xin : 13
Data de inscriere : 02/02/2011

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:56 pm

- Will. Incantat, spuse el, privindu-i pe cei doi, uitandu-se apoi prin clasa. Ce ora avem?
Sus In jos
Lizzie
Admin
Lizzie


Mesaje : 176
Xin : 209
Data de inscriere : 17/01/2010
Varsta : 27

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:58 pm

- Romana. Si daca tot incep prezentarile, poate te intereseaza, poate nu, eu sunt Lizzie, spun eu, intinzand o mana.
Sus In jos
http://flow.forumz.ro/
Will

Will


Mesaje : 9
Xin : 13
Data de inscriere : 02/02/2011

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:15 pm

- Stiam asta, spuse el, strangandu-i usor mana pentru un moment, apoi i-o elibera, zambind.
Sus In jos
Lizzie
Admin
Lizzie


Mesaje : 176
Xin : 209
Data de inscriere : 17/01/2010
Varsta : 27

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:19 pm

- Cum... stiai? Ciudat. am spus eu, cazand pe ganduri.
Sus In jos
http://flow.forumz.ro/
Will

Will


Mesaje : 9
Xin : 13
Data de inscriere : 02/02/2011

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:22 pm

- Daca tu crezi ca e ciudat ca unicul tau var sa iti stie numele, nu am ce sa zic, spuse el, zambind.
Sus In jos
Miku

Miku


Mesaje : 179
Xin : 187
Data de inscriere : 25/07/2010

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 07, 2011 8:59 am

Nu mi-a scapat mie ceva? intreb jucanud-ma cu zgarda lui Shu. Nu semanati. Deloc.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Will

Will


Mesaje : 9
Xin : 13
Data de inscriere : 02/02/2011

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 07, 2011 6:34 pm

Zambi, uitandu-se la Lizzie.
- Probabil ca nu semanam. Suntem verisori de gradul al treilea, totusi.
Sus In jos
Miku

Miku


Mesaje : 179
Xin : 187
Data de inscriere : 25/07/2010

Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 5:50 pm

Din capu' dealului... murmur jucanud-ma cu blana cainelui.
Sus In jos
http://gatecastle.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bin-Bing xD Ora de ..Română.   Bin-Bing xD Ora de ..Română. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bin-Bing xD Ora de ..Română.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
solstice :: Academy :: Clase-
Mergi direct la: